gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
PDF

King Gates feed

King Gates

 

Objednané:
Jednoduchý a silný ... Linear „ Puritánska funkcionalita“ Sada krídlových otváracích brán do krídla 2,5 m. Potrebuje minimálnu údržbu. V prípade výpadku elektrickej energie môžete uvoľniť ľahko včaka hore nachádzajúcej kľúčovej štruktúry. Linear môžete objednať v čiernom vyhotovení, dáva elegantný vzhľad pre vašu bránu. Vďaka inteligentnej riadiacej jednotke aj ten produkt je so spomaľovacou funkciou a s prekážkovým senzorom. Pre zvýšenie bezpečnosti navrhujeme namontovať fotobunky!
(linear)

„Plná elegancia“ Pohony King Gates Jet neobsahujú plastové komponenty, sú z masívneho hliníka. Sada krídlových otváracích brán je do krídla 300 kg. Jet môžete objednať v sivom a v čiernom vohotovení. Do Jet 24 môžete objednať sadu akumulátora, aby ste mohli ľahko dostať von v prípade výpadku elektrickej energie. Vďaka inteligentnej riadiacej jednotke aj ten produkt je so spomaľovacou funkciou a s prekážkovým senzorom. Pre zvýšenie bezpečnosti navrhujeme namontovať fotobunky!
(jet)

„Komplexné riešenie“ 24 V sada ramenová pre dvojkrídlovú bránu, do krídla 2,8m/300 kg, do hĺbky stĺpu 35 cm do zeme, STAR M 2 24 riadiaca jednotka, 2 ks STYLO 4 diaľkový ovládač, so zabudovaným dvojkanálovým prijímačom, 1 pár fotobunky, prekážkový senzor, automatické zatváranie, spomaľovanie., funkcia malá brána.
(modus)
Ostatná aktualizácia: Tuesday, 07 February 2023 01:23

King Gates ROLLS

king_gates_rolls

King Gates ROLLS ...

King Gates JET

king_gates_jet

King Gates JET ...

BFT Botticelli

bft_botticelli

BFT Botticelli garázsajtó nyitó ...

BFT BGV Závora

BGV_sorompo

BFT Moovi závora...

Ďalej

Akkumulátor

battery

Akkumulátor és vezérlő ...